ÜCRETSİZ ETKİNLİKLERİ GÖREBİLMENİZ İÇİN ÜYE OLUN

 

 

5
Deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz...

Please Giriş to comment
Yeniler Eskiler
Meltem Özer
Üye
Meltem Özer

Merhaba sevgili Şeref Tolga Kuraltay, Eda Kuraltay,
pleiades uygulamasını çok merak ediyordum ve sayenizde deneyimleme şansına eriştim..Enerjiyi bu kadar yoğun hissedebileceğimi ummuyordum doğrusu. Başlangıçtan sonun a kadar yoğun enerji hissettim..Ilk etap once sağ isaret parmagima sanki hafif akim elektrik geldi. Sonrasinda her iki avucum yoğun enerji hissiyle yogruluyordu ve kollarima kadar damar iclerimde kanimin akisini hissettim neredeyse. Ve bayagı hissedilir sekilde acaip bir sicak bastı. Daha sonra istemsiz vucut titremelerini hissettim. Derken bir soguk oldu, ardindan ayak tabanlarim yogun enerji aldi sanki ayak altinda calisiliyordu sanki. Yine bi acaip ısındı tum vucudum, aralikli istem disi kipirdanma ve ralikli istemsiz titremeler yasadim. derken yine sogudum ardindan ic organlarimda bir gezinme yasadim sanki. Hani birileri vucumda calisiyordu gibi. Başindan sonuna yogun olarak dolu dolu hissettim. Seansin ortalarinda ” hopohopahona yaptim. Ozur dilerim lutfen beni affet seni seviyorum tesekkur ederim demeye basladim..Neredeyse seans sonuna kadar da söyledim. Birden icimden geldi.
Harika bir deneyimdi. Seans sonrasi cenin pozisyonuna gecip bir muddet huzurlu bi sekilde yattim uzerimi orterek. sonra da kalkip su ictim. Katilan herkese
Şifa olsun. ?Tekrar cok tesekkur ederim. Umarim en kisa zamanda 1. egitimi almak nasib olur. ??? Var olun?

Tolga Kuralay
Yönetici
Tolga Kuralay

Yorumunuz için teşekkür ederiz Meltem Hanım. Beden hassasiyetiniz deneyimi kolaylıkla yaşamanızı sağlamış. Kendinize olan yolculuğunuzun kolaylaşmasını dileriz.

Adile Yönet
Üye
Adile Yönet

Merhaba, 10/11/2018 günü uzaktan aktivasyon seansına katıldım. Ama hafif bir enerji harici başka bir şey olmadı, çok üzüldüm bendemi bir tıkanıklık var. Teşekkür ediyorum sevgiler

Tolga Kuralay
Yönetici
Tolga Kuralay

Merhabalar Adile hanım. Katılmış olduğunuz dengeleme seansı esnasında ki deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Seans deneyiminiz esnasında bedensel hassasiyetinizin seviyesine göre seansı deneyimlemiş bulunmaktasınız. Ancak deneyim esnasında hissettikleriniz bir sonuç değil bir sürecin başlangıç adımlarıdır. Hiçbirşey de hissetmemiş olabilirdiniz. Her birey seans deneyimini farklı yaşar. Beden hassasiyeniz ile ilgildir. Ancak deneyim beklentinizi aşabilirsiniz. Bazı bireyler ilk seanslar da bir şey hissetmese bile ilerleyen zaman da kendilerinde ve hayat döngülerinde belirgin etkiler fark ederler. Kendinizde bir problem aramanız bu yüzden anlamsız olacaktır. Katılımınız için teşekkür eder yolculuğunuzun kolaylaşmasını dileriz.